ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Юли 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» На кафе с Приятели!
Съб Фев 04, 2017 8:04 am by nikolovvd

» IQ Тест на български
Пон Яну 23, 2012 7:47 pm by ned_sexy

» Нов облик на форума
Съб Ное 19, 2011 11:25 am by silvia-73

» КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ В ТОЗИ МОМЕНТ
Съб Ное 19, 2011 11:18 am by silvia-73

Poll
Какво правите в свободното си време?
Спя...
6%
 6% [ 2 ]
Разхождам се
0%
 0% [ 0 ]
Чета книга
16%
 16% [ 5 ]
Ходя на плаж
6%
 6% [ 2 ]
Излизам с приятели
6%
 6% [ 2 ]
Вися в нета
32%
 32% [ 10 ]
Отделям това време за семейството си
10%
 10% [ 3 ]
Ходя по магазините
0%
 0% [ 0 ]
Нито едно от изброените
10%
 10% [ 3 ]
Няма да кажа, много питаш ;)
13%
 13% [ 4 ]
Общо гласове : 31
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 55, на Сря Ное 02, 2011 9:25 pm
Statistics
Имаме 222 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Мария

Нашите потребители са написали 11340 мнения in 1015 subjects
Keywords

Share | 

ПРИЯТЕЛСТВОТО...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
stoj4eto
форумец

Брой мнения : 144
Registration date : 17.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Сря Авг 20, 2008 9:57 pm

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ знам, че приятелството не е само събиране на по чашка! Very Happy И не мога да искам да избира между приятелите и мен. Просто споделям, че съм негативно настроена към приятеля и понякога не мога да го скрия.а това пречи на взаимоотношенията ни. Положението е следното-аз не искам да се събираме с приятеля и семейството му и той не обича особено някои от приятелките ми. Ха сега, кажете, как да я караме? Rolling Eyes Че си идва вкъщи идва си, то и аз се прибирам след излизане с приятелки... angel
Върнете се в началото Go down
pipps
шеф и кройки

Брой мнения : 1921
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Сря Авг 20, 2008 10:38 pm

Много интересен казус Very Happy
Аз, ако, разбира се, приемеш моето мнение, мисля така - не е редно съпругът ти да ти налага да приемаш и харесваш неговите приятели. Както и ти,респективно, не си длъжна да искаш той да харесва твоите приятели/ки. Но в името на мирното съвместно съществуване/ съжителство/ желателно е да се правят някои компромиси. Какво ти пречи да се усмихваш и да се правиш на добра!? Е, да, доста е лицемерно, но имаш ли друг избор!? scratch Но тогава ще си в пълното си право да изискваш от мъжа си да се държи по същия начин към твоите гости. Пък и в края на краищата, да не ти пука. Жената е жрицата в семейството, мъжът може да е главата, но тя е шията,която я управлява OK /да ме прощават събратята ми мъже, ама, когато фактите говорят,боговете, респ. ние, трябва да мълчим cigara /

Последната промяна е направена от pipps на Сря Авг 20, 2008 10:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
pipps
шеф и кройки

Брой мнения : 1921
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Сря Авг 20, 2008 10:42 pm

v.g написа:
ДА,извинявай, Rolling Eyes малко се пооотплеснах май,но ми беше малко напрегнато Very Happy ,ще гледам да не прекалявам Wink

Напротив, напротив, давай смело, тъкмо взе да става интересно и ти взе,че се спрЕ Very Happy OK Отдавна не съм имал толкова колоритен събеседник, удоволствието е изцяло мое beer
stoj4eto
форумец

Брой мнения : 144
Registration date : 17.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Чет Авг 21, 2008 12:24 am

Хм, ами и аз стигнах до този извод, че ще трябва да се примиря с положението. А за тези дето са песимистично настроени относно приятелството-ами само прочетете някои от разговорите, които си водите тук из форумите- вие повечето сте доста приятелски настроени един към друг и може да се каже, че има и приятели измежду вас. Аз приемам Ирка като приятел, защото ми даваше полезни съвети в необходим момент, а и си споделях с нея доста неща дето не бих ги споделила с повечето от по-близките си приятели (а се знаем с нея от скоро, без да сме се срещали лично). Не е необходимо да се познаваш отдавна с някого, за да го приемеш близо до себе си и да станете добри приятели. Казвам го от личен опит от скоро преживяно запознанство с една страхотна жена, с която сме вече много добри приятелки. Тя прави за мен и детето ми много добри неща. Тя е човек, който те кара да се радваш на живота, да забравяш, че до преди малко си бил зле и песимистично настроен. Просто е най-лъчезарния и щастлив човек, когото познавам. Та затова казвам, че съм с късмет-живота ми предлага хора, с които всичко е по-лесно и приятно за преживяване. radost
mik59
форумец

Брой мнения : 233
Registration date : 19.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Чет Авг 21, 2008 2:45 pm

Стойче .. май трябва да изкараш курса plezene : http://styllisima.nice-topics.com/forum-f21/topic-t56-15.htm..
Прочети особенно внимателно МОДУЛ №6: Хуманизъм и толерантност. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.
...ПРИЯТЕЛИТЕ НА МЪЖА МИ НЕ СА ПРОСТАЦИ И ДЕГРАДИРАЛИ ТИПОВЕ.. affraid
.. от тук се започва.. vesel
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   

ПРИЯТЕЛСТВОТО...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3