ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Май 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» На кафе с Приятели!
Съб Фев 04, 2017 8:04 am by nikolovvd

» IQ Тест на български
Пон Яну 23, 2012 7:47 pm by ned_sexy

» Нов облик на форума
Съб Ное 19, 2011 11:25 am by silvia-73

» КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ В ТОЗИ МОМЕНТ
Съб Ное 19, 2011 11:18 am by silvia-73

Poll
Какво правите в свободното си време?
Спя...
6%
 6% [ 2 ]
Разхождам се
0%
 0% [ 0 ]
Чета книга
16%
 16% [ 5 ]
Ходя на плаж
6%
 6% [ 2 ]
Излизам с приятели
6%
 6% [ 2 ]
Вися в нета
32%
 32% [ 10 ]
Отделям това време за семейството си
10%
 10% [ 3 ]
Ходя по магазините
0%
 0% [ 0 ]
Нито едно от изброените
10%
 10% [ 3 ]
Няма да кажа, много питаш ;)
13%
 13% [ 4 ]
Общо гласове : 31
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 55, на Сря Ное 02, 2011 9:25 pm
Statistics
Имаме 222 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Мария

Нашите потребители са написали 11340 мнения in 1015 subjects
Keywords
интересни kartinki sofia измами мъже островът нощен badey диета тест клонче може качваме как кремове рожден зрителни късмети живот клипчета варна икономисти happy грешниците КАРТИЧКИ картички

Share | 

ПРИЯТЕЛСТВОТО...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
stoj4eto
форумец

Брой мнения : 144
Registration date : 17.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Сря Авг 20, 2008 9:57 pm

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ знам, че приятелството не е само събиране на по чашка! Very Happy И не мога да искам да избира между приятелите и мен. Просто споделям, че съм негативно настроена към приятеля и понякога не мога да го скрия.а това пречи на взаимоотношенията ни. Положението е следното-аз не искам да се събираме с приятеля и семейството му и той не обича особено някои от приятелките ми. Ха сега, кажете, как да я караме? Rolling Eyes Че си идва вкъщи идва си, то и аз се прибирам след излизане с приятелки... angel
Върнете се в началото Go down
pipps
шеф и кройки

Брой мнения : 1921
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Сря Авг 20, 2008 10:38 pm

Много интересен казус Very Happy
Аз, ако, разбира се, приемеш моето мнение, мисля така - не е редно съпругът ти да ти налага да приемаш и харесваш неговите приятели. Както и ти,респективно, не си длъжна да искаш той да харесва твоите приятели/ки. Но в името на мирното съвместно съществуване/ съжителство/ желателно е да се правят някои компромиси. Какво ти пречи да се усмихваш и да се правиш на добра!? Е, да, доста е лицемерно, но имаш ли друг избор!? scratch Но тогава ще си в пълното си право да изискваш от мъжа си да се държи по същия начин към твоите гости. Пък и в края на краищата, да не ти пука. Жената е жрицата в семейството, мъжът може да е главата, но тя е шията,която я управлява OK /да ме прощават събратята ми мъже, ама, когато фактите говорят,боговете, респ. ние, трябва да мълчим cigara /

Последната промяна е направена от pipps на Сря Авг 20, 2008 10:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
pipps
шеф и кройки

Брой мнения : 1921
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Сря Авг 20, 2008 10:42 pm

v.g написа:
ДА,извинявай, Rolling Eyes малко се пооотплеснах май,но ми беше малко напрегнато Very Happy ,ще гледам да не прекалявам Wink

Напротив, напротив, давай смело, тъкмо взе да става интересно и ти взе,че се спрЕ Very Happy OK Отдавна не съм имал толкова колоритен събеседник, удоволствието е изцяло мое beer
stoj4eto
форумец

Брой мнения : 144
Registration date : 17.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Чет Авг 21, 2008 12:24 am

Хм, ами и аз стигнах до този извод, че ще трябва да се примиря с положението. А за тези дето са песимистично настроени относно приятелството-ами само прочетете някои от разговорите, които си водите тук из форумите- вие повечето сте доста приятелски настроени един към друг и може да се каже, че има и приятели измежду вас. Аз приемам Ирка като приятел, защото ми даваше полезни съвети в необходим момент, а и си споделях с нея доста неща дето не бих ги споделила с повечето от по-близките си приятели (а се знаем с нея от скоро, без да сме се срещали лично). Не е необходимо да се познаваш отдавна с някого, за да го приемеш близо до себе си и да станете добри приятели. Казвам го от личен опит от скоро преживяно запознанство с една страхотна жена, с която сме вече много добри приятелки. Тя прави за мен и детето ми много добри неща. Тя е човек, който те кара да се радваш на живота, да забравяш, че до преди малко си бил зле и песимистично настроен. Просто е най-лъчезарния и щастлив човек, когото познавам. Та затова казвам, че съм с късмет-живота ми предлага хора, с които всичко е по-лесно и приятно за преживяване. radost
mik59
форумец

Брой мнения : 233
Registration date : 19.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   Чет Авг 21, 2008 2:45 pm

Стойче .. май трябва да изкараш курса plezene : http://styllisima.nice-topics.com/forum-f21/topic-t56-15.htm..
Прочети особенно внимателно МОДУЛ №6: Хуманизъм и толерантност. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.
...ПРИЯТЕЛИТЕ НА МЪЖА МИ НЕ СА ПРОСТАЦИ И ДЕГРАДИРАЛИ ТИПОВЕ.. affraid
.. от тук се започва.. vesel
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ПРИЯТЕЛСТВОТО...   

ПРИЯТЕЛСТВОТО...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3