ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Януари 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» IQ Тест на български
Пон Яну 23, 2012 7:47 pm by ned_sexy

» Нов облик на форума
Съб Ное 19, 2011 11:25 am by silvia-73

» КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ В ТОЗИ МОМЕНТ
Съб Ное 19, 2011 11:18 am by silvia-73

» Стихове от сърцето и душата!
Съб Ное 19, 2011 11:14 am by silvia-73

Poll
Какво правите в свободното си време?
Спя...
6%
 6% [ 2 ]
Разхождам се
0%
 0% [ 0 ]
Чета книга
16%
 16% [ 5 ]
Ходя на плаж
6%
 6% [ 2 ]
Излизам с приятели
6%
 6% [ 2 ]
Вися в нета
32%
 32% [ 10 ]
Отделям това време за семейството си
10%
 10% [ 3 ]
Ходя по магазините
0%
 0% [ 0 ]
Нито едно от изброените
10%
 10% [ 3 ]
Няма да кажа, много питаш ;)
13%
 13% [ 4 ]
Общо гласове : 31
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 55, на Сря Ное 02, 2011 9:25 pm
Statistics
Имаме 222 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Мария

Нашите потребители са написали 11339 мнения in 1015 subjects
Keywords
КАРТИЧКИ рожден мъже островът варна kartinki диета как кремове качваме happy badey sofia нощен живот може клонче интересни картички клипчета тест икономисти грешниците късмети зрителни измами

Share | 

Ами и аз да пусна една тема дето се вика

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
shiningflame
зарибен

Брой мнения : 29
Registration date : 03.05.2008

ПисанеЗаглавие: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Нед Май 25, 2008 9:25 am

Та значи това не е точно тема, просто исках да разгледате сайта на един мой колега и приятел който прелива от талант. Не зная дали сте чували за него но определено в Русе е известен. Името му е Десислав Гечев или както аз му викам за по на кратко Десняка. Мисля че ще ви хареса, ето и сайта:

OK OK OK www.dgechev.hit.bg OK OK OK

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Върнете се в началото Go down
http://www.woodcarving-ananchev.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Нед Май 25, 2008 9:49 am

shiningflame,не познавам Десняка,нито бях виждала творбите му,но след като разгледах неговия сайт,признавам,че има огромен талант. Smile Ще следя и ако направи изложба тук (в Русе) с удоволствие ще отида!Искренно се възхищавам на такива таланти! cheers
shiningflame
зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Нед Май 25, 2008 11:23 am

Много се радвам че оценяваш положително творбите му. Човекът определено е заслужил тово признание. oyeee oyeee oyeee
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
pipps
шеф и кройки

Брой мнения : 1921
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Нед Май 25, 2008 2:38 pm

Благодарско, Шинингфлейм, за темата!

Ще бъда честен, обаче - не бих си закачил нищо нито от графиките, нито от маслото. Лулите стават, да, но предпочитам оригинали. И за да не си помислиш,че си търся повод само да критикувам, ще ти кажа, братле, твоите дърворезби бяха страхотни, направо зашеметяващи!!! С часове мога да стоя пред тях и да им се наслаждавам. Ако трябва да спонсорирам млад талант, бих избрал теб, а не Десислав Гечев. Извинявай, ако с мнението си засегнах другарчето ти, но се постарах да бъда максимално откровен и обективен!!!
Продължавай в същия дух!!!
styllisima
Admin
Admin

Брой мнения : 2038
Registration date : 08.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Нед Май 25, 2008 2:50 pm

Аз като парче художник мога да кажа, че работата на "Десняка" ми харесва много cheers Допада ми техниката му на работа ( аз също работя в тези стилове) и с интерес следя работата на колегите си oyeee

shiningflame поздрави приятеля си за работата му
radost

http://www.bglog.net/Zdrave/
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Нед Май 25, 2008 3:11 pm

Ми то и аз работя в тези стилове, пък досега не си проявила интерес Shocked

ПП. Най ме кефи етапът на грундиране на платното, преди да се развихря с боите!!! Не се майтапя, наистина!!! Предпочитам да работя с маслени бои напоследък..., когато имам време, де.Smile
shiningflame
зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Нед Май 25, 2008 5:18 pm

ам спонсорирай де хахахах.....бъзик Very Happy Very Happy Хмм, интересно мнение pipps, явно всеки има различен вкус. Аз съм малко кандидат художник и също се занимавам с рисуване, главно графика..... но и маслото ме влече много,даже ми се продадоха две масла хахахах. Та въпреки че не съм някакъв професионалист.....неговите работи много ме кефят. Главно шантавите замисли които има, аз направих преди време нещо в тоя арт дух само че от дърво , нищо общо със работите в сайта ми. Любопитно ми е какво би ти било мнението за това пано, тъй като също е шантаво..... Само че не знам как да го кача тук confused . затова пусни някой адрес на който бих могъл да ти го пратя. интересувам се от мнение не заради друго, а защото искам да работя в този стил а не знам как би се приело( като нещо приятно за окото или нещо прекалено сладникаво) от хората. Пък и ти си ми интересен,харесват ми много от изказванията ти..... oyeee oyeee хахахах. ......Както каза в началото, имаме много общо beer beer ........само аз дето не пия бира хахахахх
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Нед Май 25, 2008 10:53 pm

Харесва ми чувството ти за хумор, моето също не е за подценяванеVery Happy

Но имам друго предложение. Проучи въпроса как да качиш снимката на паното си тук във форума, та да може всеки един от колегите съфорумци хем, да му се наслади, хем, да си изкаже мнението. Не случайно моят подпис е QUOT CAPITA, TOT SENSUS, което ще рече - "колкото глави, толкова и мнения!", така че действай смело. А относно бирата - кой ти каза,че обичам да пия бира!?iznenada Просто съм й симпатизант, нищо повечеplezene
shiningflame
зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 8:16 am

надявам се да е успяло, много сложно туй качване бре ора

то тука ша го обърно на реклама, ама тъй като не правя всеки ден такива неща(а ми се иска) се интересувам от мнение . Имах изказвания от колеги, че е много сладникаво и измислено Question и че не си струва дори да почвам hmm .И малко ми се уби мерака, макар че мене си ме кефи.

Че така де приемам мнения, това сладникаво ли е, или би се приело някак си(на резбарите чух мнението вече iznenada хахахахах).
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 1:23 pm

Хубаво ли scratch не е хубаво .... страхотно е cheers

dona_in
бабаит на форума

Брой мнения : 550
Registration date : 14.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 2:12 pm

shiningflame, поздравления и адмирации!Не бих го нарекла "сладникаво" в никакъв случай,а по-скоро чувствено,въздействащо,прекрасно! cheers cheers cheers
donyso
форумец

Брой мнения : 371
Registration date : 17.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 3:21 pm

На мен ми грабна вниманието. Не бих казала сладникаво, а по скоро очарователно и ефектно. Smile cheers
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 4:09 pm

Дай ми цена и го купувам ! OK

Казах ти, че имаш талант! OK
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 4:11 pm

Май станахме двама желаещи да купуваме radost

dona_in
бабаит на форума

Брой мнения : 550
Registration date : 14.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 7:54 pm

styllisima написа:
Май станахме двама желаещи да купуваме radost

Двама се карат,третият печели!!! plezene devil plezene devil cigara cigara vesel
shiningflame
зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 8:04 pm

Very Happy confused Very Happy е ама много ми е драго че ви харесва. Все пак ние (резбари,художници,скулптори.....) , работим повече за това да направим другите щастливи и чак след това за лично удоволствие. Но явно не трябва да слушам много колегите си..... Wink

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Пон Май 26, 2008 9:57 pm

Ти за т.н. "творческа завист" чувал ли си?Тъй че, не слушай колегите си, а сърцето си! OK И понеже наддаването започна, казвай от каква цена тръгваме tanci
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Вто Май 27, 2008 3:45 pm

Ха ама тук наддаване ли е почнало scratch Без такива положения Mad Той ще става дунишки зет затова май е мое правото да купувам първа plezene Нема да се караме .... ако требе че се биеме devil plezene cigara

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Вто Май 27, 2008 5:25 pm

Ми, щом ще става дупнишки зет, защо ще купуваш scratch Той направо ще ти го поднесе като подарък,ма geek
shiningflame
зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Вто Май 27, 2008 6:28 pm

Very Happy .......ей ама много сте готини хахахах Very Happy Very Happy Very Happy Ами то отдавна е подарено, така че сори хахахах. Но следващата измишльотина непременно ше я пусна тука на търг cigara да направим бизнес дет се вика при нас...в чифлика хахахах Very Happy Very Happy Very Happy .

styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Вто Май 27, 2008 8:56 pm

Никакви такива Mad Търг да няма аз избирам и купувам Пипс ще чака cigara

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Вто Май 27, 2008 11:25 pm

Ама то, май и двамата ще се наложи да чака ме,бе plezene Вади сламките и давай швепса! devil
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Сря Май 28, 2008 12:03 am

Я как си знаеш вече за швепса geek

di
форумец

Брой мнения : 293
Registration date : 02.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Сря Май 28, 2008 5:54 pm

Хора не се бутайте. hmm Не забравяйте, че аз съм с предимство! brrr
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Сря Май 28, 2008 8:05 pm

Шанка, май два швепса нЕма да ни оправят Very Happy Я, поръчвай цЕла каса affraid , голЕмо чакане ще падне hmm beer
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ами и аз да пусна една тема дето се вика   Today at 9:07 am

Ами и аз да пусна една тема дето се вика
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next