ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Март 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» На кафе с Приятели!
Съб Фев 04, 2017 8:04 am by nikolovvd

» IQ Тест на български
Пон Яну 23, 2012 7:47 pm by ned_sexy

» Нов облик на форума
Съб Ное 19, 2011 11:25 am by silvia-73

» КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ В ТОЗИ МОМЕНТ
Съб Ное 19, 2011 11:18 am by silvia-73

Poll
Какво правите в свободното си време?
Спя...
6%
 6% [ 2 ]
Разхождам се
0%
 0% [ 0 ]
Чета книга
16%
 16% [ 5 ]
Ходя на плаж
6%
 6% [ 2 ]
Излизам с приятели
6%
 6% [ 2 ]
Вися в нета
32%
 32% [ 10 ]
Отделям това време за семейството си
10%
 10% [ 3 ]
Ходя по магазините
0%
 0% [ 0 ]
Нито едно от изброените
10%
 10% [ 3 ]
Няма да кажа, много питаш ;)
13%
 13% [ 4 ]
Общо гласове : 31
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 55, на Сря Ное 02, 2011 9:25 pm
Statistics
Имаме 222 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Мария

Нашите потребители са написали 11340 мнения in 1015 subjects
Keywords
badey късмети нощен тест sofia кремове рожден икономисти зрителни клипчета интересни измами как може kartinki картички грешниците островът happy клонче КАРТИЧКИ диета мъже живот варна качваме

Share | 

КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
styllisima
Admin
Admin

Брой мнения : 2038
Registration date : 08.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 2:42 pm

Доне не знам кога си видяла копнатото, но в началото си беше цялата сесия Rolling Eyes И в интерес на истината идеята за копиране дойде спонтанно и не сериозно. Това, че Пипс я копира и пусна си беше негова идея, аз нямах нищо против, но го предупредих още тогава "ако прецениш я махни защото може идеята да не се хареса" защото разговора там за мен си беше нормален и не виждах нищо нередно. Но когато някой не е съгласен с това има право да протестира по какъвто си иска начин. Сега да си призная след премахването на повечето копирано темата няма никакъв смисъл това което е останало от разговора не е това заради което беше идеята за копиране. Според мен тази тема няма смисъл камо ли пък да се спори за нещо тук Wink

Върнете се в началото Go down
http://www.bglog.net/Zdrave/
pipps
шеф и кройки

Брой мнения : 1921
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 2:53 pm

styllisima написа:
... Това, че Пипс я копира и пусна си беше негова идея, аз нямах нищо против, но го предупредих още тогава "ако прецениш я махни защото може идеята да не се хареса" защото разговора там за мен си беше нормален и не виждах нищо нередно....

Стара максима е, че КОГАТО ШЕФОВЕТЕ ГОВОРЯТ, БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ:bounce: , затова ще си замълча....многозначителноcigara

Дона, ти си на ход сега OK
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 2:58 pm

Добре не беше ли така Rolling Eyes Сам прецени ситуацията и си направи изводите

И да си кажа и друго мнение (мое) не казвай на Дона какво да прави, тя е достатъчно умна, тактична и интелигентна жена и сама може да прецени ситуацията Rolling Eyes Wink

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 3:02 pm

Обаче, може ли някой да отрече, че се получи СТРАХОТНО РАЗДВИЖВАНЕ !!! Very Happy Very Happy Very Happy /което беше и скритият замисъл Wink / Даже дълбоко заспалите се разбудиха, за да грабнат перото и да омаскарят бате си Пиппс. Добре, че той е над тези неща, а жена му Дона - още повече! ХА ХА ХА! beer
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 3:06 pm

styllisima написа:

И да си кажа и друго мнение (мое) не казвай на Дона какво да прави, тя е достатъчно умна, тактична и интелигентна жена и сама може да прецени ситуацията Rolling Eyes Wink

И да искам, не мога да й кажа нищо. Тя е от жените, които носят глава на раменете си и я използват по предназначение!!! OK OK OK
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 3:08 pm

Не беше това замисъла и ти много добре го знаеш Rolling Eyes
Най-лесно е да се извърти темата в посока желана и да се избегне същинския проблем scratch Тук всички сме еднакви и няма едни "над" а други "под", или сме приятели и тона се запазва, или нещата тръгват на зле Rolling Eyes Нужно е изслушване и уважение на мнението и търпението на всички OK

styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 3:09 pm

pipps написа:
styllisima написа:

И да искам, не мога да й кажа нищо. Тя е от жените, които носят глава на раменете си и я използват по предназначение!!! OK OK OK

Тогава защо излиза обратното в очите на другите scratch

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 3:18 pm

В тези "другите" себе си ли визираш или изказваш общото мнение!?

А на въпроса ти ще отговоря с цитат от Дядо ни Вазов : "ПАЗИ, БОЖЕ, СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА!"
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 3:29 pm

styllisima написа:
...
Най-лесно е да се извърти темата в посока желана и да се избегне същинския проблем scratch Тук всички сме еднакви и няма едни "над" а други "под", или сме приятели и тона се запазва, или нещата тръгват на зле Rolling Eyes Нужно е изслушване и уважение на мнението и търпението на всички OK

Не намирам, че извъртам темата! Мисля, че съм човек, който с пълно съзнание и отговорност би понесъл последствията! Да, осъзнавам, че съм PERSONA NON GRATA във форум "Стилисима" и ако желанието на всички е да си тръгна, ок, немате грижа. Не съм нито първият, който го е направил, нито последният!

АЗ, ОБАЧЕ, НЕ ГУБЯ АБСОЛЮТНО НИЩО !!!king
dona_in
бабаит на форума

Брой мнения : 550
Registration date : 14.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 4:05 pm

Не ми харесва да ме обсъждат в публичното пространство сякаш съм неодушевен предмет!!!Мисля,че мога да преценявам сама кога и какво да казвам!!! Не знам ,Шани,защо си останала с впечатлението,че пиша под внушението на Пипс. iznenada Това,че мнението ми не съвпада с това на някои други,значи ли,че Пипс ме е сугестирал? Това би си помислил само човек,който не ме познава!Аз винаги сама решавам дали да изкажа мнение и внимателно обмислям какво да бъде то,като се старая да не засягам никого,защото първо съм толерантен човек,второ, мисля,че всеки има право да изкаже свободно мнението си,без да е нужно да му се нахвърлят всички!!!
Почувствах се ужасно днес, след като прочетох написаното след моя пост!!!Обидена,огорчена,наранена от Пипс и Шани!

НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕСТ!АМА ХИЧ!!!
Mad Sad Mad Sad Mad Sad Mad Sad Mad Sad Mad Sad Mad Sad Mad Sad Mad Sad Mad Sad Mad Sad
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 4:33 pm

Дона, не разбрах аз лично с какво съм те засегнал, напротив, но ако така си преценила, моля най-покорно за извинение и прошка!!!
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 4:59 pm

Тук е форум за раздумка, приятен разговор с приятели и обсъждане на теми които ни вълнуват. Не е форум за нападки и изтъкване кой колко е велик, умен и ненадминат, а другите колко са глупави и пишешти на изуст Rolling Eyes Извинявам се ако някой съм обидила, това е моето мнение и за това направих форума, не да става място за конфлики Mad

АКО НА НЯКОЙ НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ИДВА ТУК!!!! НИКОЙ НЕ КАРАМ НАСИЛА ДА ИДВА И ДА ПИШЕ Mad ИСКАМ САМО ТОЛЕРАНТНО ОТНОШЕНИЕ, А НЕ ИЗБИВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ.
ТОВА Е КОЕТО ЩЕ КАЖА

ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО ЗАЩО ТОЛКОВА МАЛКО ХОРА ПИШАТ И НЕ СМЕЯТ ДА КОМЕНТИРАТ? АЗ ЛИ СЪМ ВИНОВНА Rolling Eyes

ТОВА Е! ПОМИСЛЕТЕ И РЕШЕТЕ ВСЕКИ ЗА СЕБЕ СИ, ЖИВОТА НЕ ЗАПОЧВА И НЕ СВЪРШВА С ТОЗИ ФОРУМ И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА СЕ КАРАМ С НИКОЙ Rolling Eyes

ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО НЯКОЙ СЪМ ОБИДИЛА И ЗАСЕГНАЛА САМОЧУВСТВИЕТО scratch

shiningflame
зарибен

Брой мнения : 29
Registration date : 03.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 5:42 pm

Eй шемети я стига спорихте за глупости 8) , тамън се зарадвах че съм попаднал на готини хора(а то си е така) и вие почвате да се карате....... Я се усмихнете и в мигом забравете, хвърлете глупостите на страна и покажете добрата си страна. angel
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
http://www.woodcarving-ananchev.com
dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 6:12 pm

Именно защото е форум за раздумка и приятно изкарване на свободното време,не мисля,че е редно да се обсъждат качествата на когото и да било!Нито се мисля за велика,важна или пък ненадмината,още по-малко избивам комплекси!Просто реших,че е неетично да се говори за някого в негово отсъствие!Това е!
Аз също не желая да се карам с никого,затова е нужно да се спазва добър тон и да се зачита личността на всеки един от нас!

angel flower angel flower angel flower angel flower
megy
Модератор
Модератор

Брой мнения : 375
Registration date : 17.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 7:54 pm

"Най-трудно е да се отговори на въпрос, на който отговорът е очевиден. Бернард Шоу"

http://kaperoni.alle.bg/
donyso
форумец

Брой мнения : 371
Registration date : 17.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 8:26 pm

Хей, приятели! Какво е чудо станало...?
Аз мислех, че е станало, а не че става в момента.
Shocked
Хора сме, приятели също. Нормално е човек да сгреши, както е нормално и приятеля да прости на приятел. Не мисля, че всичко изписано по темата е променило или навредило на нечии личен живот, че да се стига до такива крайности. Стиснете си ръцете вече. Бъдете весели! kiss
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 10:09 pm

styllisima написа:
...Не е форум за нападки и изтъкване кой колко е велик, умен и ненадминат, а другите колко са глупави и пишешти на изуст Rolling Eyes

scratch

Не е необходимо великият, умният и ненадминатият да се самоизтъква. Който не е сляп и глух, сам може да оцени кой стои насреща му.OK OK OK
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 10:15 pm

styllisima написа:
...ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО ЗАЩО ТОЛКОВА МАЛКО ХОРА ПИШАТ И НЕ СМЕЯТ ДА КОМЕНТИРАТ? АЗ ЛИ СЪМ ВИНОВНА Rolling Eyes

Не бих казал, че не смеят. Просто хората са различни - едни имат дар слово, други нямат. Но затова пък са силни в нещо друго и ако не могат да го покажат тук във форума, не биха се и пробвали, защото ще е безсмислено. Но никой не им пречи да четат - това също е забавление и уплътняване на свободното време,нали.
Аз лично нямам нищо против четенето. Дори го аплодирам. Ако някой може да извади нещо ценно от контекста и с това да обогати мирогледа си, чудесно!OK
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Нед Май 25, 2008 10:20 pm

donyso написа:
Хей, приятели! Какво е чудо станало...?
Аз мислех, че е станало, а не че става в момента.
Shocked
Хора сме, приятели също. Нормално е човек да сгреши, както е нормално и приятеля да прости на приятел. Не мисля, че всичко изписано по темата е променило или навредило на нечии личен живот, че да се стига до такива крайности. Стиснете си ръцете вече. Бъдете весели! kiss

Хем, разумно предложение, хем, тъкмо намясто! Гласувам с две ръце да се приеме!OK OK OK

Пък и нека да ви кажа нещо. Ние в този форум сме се събрали като в едно голямо семейство. Стремежът ни е бил да се сприятелим, доколкото е възможно, и да прекарваме заедно в сговор свободното си време. Но, както се знае, всеки идва с различен "багаж"- ум, интелект, възпитание,с различна ценностна система, схващания и разбирания - това е безспорен факт и не може да се отрича току-тъй. Затова е напълно в реда на нещата да се получават отвреме- навреме търкания, надявам се без да се влага умисъл и съзнателно да се разпалват интриги. Та, както във всяко едно нормално семейство нещата не винаги вървят гладко, така и тук може да се получи разминаване на мнения и възприятия. Нещо съвсем естествено, според мен!
Важното ,обаче ,е друго! Да не допускаме афектът да надделее над здравия разум и доброто възпитание за този, който ги има! Не се съмнявам, че повечето от нас ги имат - толкова време всичко е вървяло в нормалното си русло и на всички ни е било интересно във форума, иначе за какво още да сме тук. Нали така, Шани! Права си,че насила не можеш да задържиш никого! Който иска да остане, ще остане. Който иска да хваща гората, ще го направи, дори и да се скъсаме да го увещаваме в противното. Така че, банда, дайте да си опичаме мозъците и да оставим всичко назад в миналото. Било, каквото било. Случват се такива работи и в най-добрите семейства,нали. А форум "Стилисима" е добро семейство, не се съмнявайте!OK OK OK

THE SHOW MUST GO ON !!!
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Пон Май 26, 2008 5:52 am

megy написа:
"Най-трудно е да се отговори на въпрос, на който отговорът е очевиден. Бернард Шоу"

"НАЙ-БЕЗОПАСНОТО ПОВЕДЕНИЕ ЗА ОНЗИ, КОЙТО НЯМА ВЯРА В СЕБЕ СИ, Е МЪЛЧАНИЕТО".

ЛАРОШФУКО
megy
Модератор
Модератор

Брой мнения : 375
Registration date : 17.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Пон Май 26, 2008 10:20 am

Нямам намерение да влизам в спор с никой в този форум,Пипс!!!
Така че е излишно да ме провокираш!!!
Изказах мнението си и държа на него!!! /.... не бих писала ако не бях проверила/!!!
И не допускам афектът да надделее над здравият разум коментирайки написаното по мой адрес!
Темата за мен е приключила!!! Smile

http://kaperoni.alle.bg/
dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Пон Май 26, 2008 2:03 pm

megy написа:
Изказах мнението си и държа на него!!! /.... не бих писала ако не бях проверила/!!!
И не допускам афектът да надделее над здравият разум коментирайки написаното по мой адрес!

Ивнявай,Меги,но къде е написаното по твой адрес,че нещо не го виждам? iznenada Или визираш някого другиго?Всъщност каква е ролята ти в тази"раздумка"?
Не влизаш в спор,но нападаш,без да си провокирана пряко...интересна позиция scratch
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Пон Май 26, 2008 3:56 pm

megy написа:

Преди да загърбя окончателно тази тема, ще ти отговоря, за да не се почувстваш пренебрегната!

Ти и да искаш не би могла да издържиш спор с мен, защото още отсега ти казвам, че това за теб ще е КАУЗА ПЕРДУТА ! Пък и аз бих спорил само с онзи, който е поне на моето морално и интелектуално ниво, компромиси в този случай не правя! Що се отнася до провокирането, май това е априори твоята силна страна! Пък аз не си губя времето в несериозни, безсмислени и лишени от доблест и чест начинания!

И само за сведение, ако се опитваш въз основа на това,което ти написах пак да подклаждаш дразги, няма да се считам повече длъжен да ти отговарям, просто ще го подмина, като нещо незначително,като нещо мимолетно, на което не си струва да се обръща абсолютно никакво внимание ! Все едно не съществува и никога не го е имало!

И още нещо, Бърнард Шоу е имал друго предвид. Но Ларошфуко можем да отнесем точно за конкретния случай !
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Пон Май 26, 2008 7:52 pm

Исках да премълча,но не мога да се стърпя.Знам,че мнението ми ще е некомпетентно и не съм на нивото на (как да го кажа,за да не е линчуване)на повечето хора тук...Само искам да се извиня,че дръзнах да имам свое виждане по няколко въпроса.И за копирането на чата,и за Десняка...А помня,че и друг път съм се изказвала неподготвена тук.Не мисля,обаче,че трябва да правим недвусмисленни намеци за това кой от нас колко точно е умен.Мислех,че говорим.Даже май за това дойдохме във форума на Стили,да сме сред приятели.Само искам да кажа,че никой не обича да е контриран....То си пролича.И не е въпроса дали имаме акъл да спорим заедно.Аз определено нямам.И не защото не съм учила достатъчно,а защото това ме наранява.Извинявам се,че мисля различно...Не искам да се изказвам повече,просто защото не мисля,че ще кажа нещо добро...Ами в общи линии това е.Със всичко казано дотук исках да кажа,че някъде изгубихме и добрия тон,и приятелските си отношения...
dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   Пон Май 26, 2008 8:04 pm

Ирка,написаното от теб ме натъжи много!Познаваме се от много време,за да си казваме такива тежки думи,а и не мисля,че някой е обидил теб лично!
А що се отнася до добрия тон ,да,права си за един определен момент си изпуснахме нервите,но кой разлая кучетата?
Много пъти четох и четох всички постове по темата и за себе си направих нужните изводи.Смятам темата за изчерпана,защото държа повече на приятелите,с които се знаем отдавна и сме изкарали доста часове заедно пред комповете споделяйки, или забавлявайки се .А за мен това има по-голямо значение от опитите на някого да...,всъщност не ми е ясно какво цели,но проблемът си е неин!
Волът като рие,хвърля кал върху собствения си гръб!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...   

КАКВО Е ЧУДО СТАНАЛО...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next