ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Април 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» На кафе с Приятели!
Съб Фев 04, 2017 8:04 am by nikolovvd

» IQ Тест на български
Пон Яну 23, 2012 7:47 pm by ned_sexy

» Нов облик на форума
Съб Ное 19, 2011 11:25 am by silvia-73

» КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ В ТОЗИ МОМЕНТ
Съб Ное 19, 2011 11:18 am by silvia-73

Poll
Какво правите в свободното си време?
Спя...
6%
 6% [ 2 ]
Разхождам се
0%
 0% [ 0 ]
Чета книга
16%
 16% [ 5 ]
Ходя на плаж
6%
 6% [ 2 ]
Излизам с приятели
6%
 6% [ 2 ]
Вися в нета
32%
 32% [ 10 ]
Отделям това време за семейството си
10%
 10% [ 3 ]
Ходя по магазините
0%
 0% [ 0 ]
Нито едно от изброените
10%
 10% [ 3 ]
Няма да кажа, много питаш ;)
13%
 13% [ 4 ]
Общо гласове : 31
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 55, на Сря Ное 02, 2011 9:25 pm
Statistics
Имаме 222 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Мария

Нашите потребители са написали 11340 мнения in 1015 subjects
Keywords
badey как kartinki зрителни клонче диета интересни късмети happy КАРТИЧКИ тест измами нощен картички качваме кремове варна клипчета грешниците икономисти мъже рожден може sofia живот островът

Share | 

Има ли във форума пушачи?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
jerryy
форумец

Брой мнения : 182
Registration date : 27.07.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Чет Авг 04, 2011 4:32 am

Като мъж без космье си е направо кафето без цигара...а па като няма и сламка-все едно кафе няма Very Happy
Хич не се кокорете-аз и еспресото със срязана наполовина сламка го пия...да не ми се разваля червилото confused
Върнете се в началото Go down
oldcastle
шеф и кройки

Брой мнения : 1092
Registration date : 11.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Чет Авг 04, 2011 10:26 am

Много специална бееееее. Very Happy

nikolovvd
форумец

Брой мнения : 155
Registration date : 22.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пет Авг 05, 2011 7:10 am

Това със сламката защо е?
Защото червилото е на цената на 2 карата диамант (около 30 000$) или устата е малка? Very Happy
jerryy
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пет Авг 05, 2011 8:10 am

Миии, червилото не е баш толкова-ама е Диорче...а бърната е голяма. Обаче, няма нищо по-кофти от жена с полуизядено червило. Тоест-въпроса е естетически Very Happy
Бяло зайче
новак

Брой мнения : 13
Registration date : 03.08.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Съб Авг 06, 2011 10:06 pm

Обичам да си пуша и не прекалявам, не се и опитвам да ги отказвам, защото това е едно от нещата, които ми доставят удоволствие...а като се сетя само, че имам няколко колежки мароканки, които принципно са върли пушачки, но в момента са във фаза "Рамадан" и 1 месец ни пушат, ни ядат, ни вода пият, пък за секс да не говорим Дали не ги дразня всяка сутрин като си пиивам първото кафенце с най-сладката цигара, а те само гледат като цигане на витрина на сладкарница Twisted Evil
styllisima
Admin
Admin

Брой мнения : 2038
Registration date : 08.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Съб Авг 06, 2011 10:09 pm

Ignacius написа:
Цигарата е един изпитан начин човек да избяга малко на спокойствие в кухнята...

На спокойствие в кухнята да, то за теб може да е спокойствие там, но за жена ти сигурно е бойно поле lol! У нас който иска да пуши го настанявам удобно на двора

http://www.bglog.net/Zdrave/
jerryy
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 12:38 pm

А, другия плюс всички да са пушачи в къщата...пуши се от кревата до тоалетната без проблеми. И изобщо не го разбирам това чудо-ако ти се пуши излез навън. Невероятно невъзпитано ми се струва да ми кажат къде да пуша!!! Все едно аз да им казвам, че в тоалетната се пуска водата всеки път след пикаене...равнозначни са ми
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 12:51 pm

Невъзпитано е да ти казват къде да пушиш, защото си пушачка, ако си непушачка и в къщи има малко дете, ще е доста невъзпитано да някой да нарпъчи цигарата Rolling Eyes Не знам защо пушачите се чувстват дискриминирано като им се налагат някакви правила Какво да кажем ние непушачите, за нас няма правила, ние сме длъжни да се съобразяваме с пушачите, ние никога не сме дискриминирани от тази гледна точка

jerryy
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 1:32 pm

Ама много ясно, че сме дискриминирани...Значи, достатъчно добра съм да ме поканиш в дома си да си изпием следобедното кафе, обаче не съм достатъчно добра, когато извадя цигарата. Малки деца и ние сме били в дом на пушачи...не съм забелязала да съм недъгава, въпреки целия тютюн, който е изгорял в къщи. Но съм забелязала огорчения поглед на позната, казвайки ни обща приятелка да излезем на терасата да пушим. Не че имаше малко дете-имаше пресно боядисани стени. И познай-втора година се чуди защо не повторих гостито в тях, въпреки, че й казах причината не повярва и търси друга Mad
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 1:42 pm

В къща на пушачи просто не прави впечатление миризмата на дим и определено техните деца растат в такъв. Едни познати даже се опитваха да ни убеждават, че така си калявали децата

Но в къща на непушачи ако се запали една цигара после дъъълго време мирише на кенеф (с извинение)

Ми как да ти повярва, тя не може да си обясни как като сте уж познати и е решила, че ще пожалите труда ѝ а вие сте се напръндили като малки деца и не сте стъпили повече само защото не ви е дала да пушите вътре - тъпо

oldcastle
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 1:47 pm

Ей момичета, ама и вие неволно започнахте, като малките деца. Very Happy Кой е прав, ха да видим?! Я успокойте топките малко, че да не ставам лош. Very Happy na na Всяка истина има повече от едно лице. Така че с определен набор от аргументи е прав единият, с друг - е прав другият. Я да си говорим за жени. Very Happy

kaira
зарибен

Брой мнения : 35
Registration date : 29.07.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 2:01 pm

Аз пък знаете ли какво съм намислила? Като на всеки непушач и на мен ми харесва да не ми миришат стаите на цигари и да се запазват чистички и неопушени за по-дълго време, но ако някой ден стане така че се свържа с някой пушач… мисля да му позволя да си пуши навсякъде, но при едно условие – стори ли ми се, че вече се е поопушило, разхвърляме си уютното гнезденце и започваме ремонт! И да, аз правя оценката на степента на опушване, а не той Laughing
Струва ми се, че с такова някакво решение ще постигна почти съвършената справедливост angel
megy
Модератор
Модератор

Брой мнения : 375
Registration date : 17.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 3:51 pm

Аз пък си пуша където ми е кеф и хич не ми пука за стените. Подробности.....Достатъчно ограничения има наложени вече по въпроса ,та да си ги налагам и аз cigara

http://kaperoni.alle.bg/
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 4:03 pm

Меги когато си си у дома си правиш каквото ти е кеф на теб, ти си дишаш миризмите, ти си правиш ремонтите, но като си на гости и особено когато домакините са непушачи какво правиш, пушиш си без да те интересува ли

Айде стига бе, много разкрепостено го давате

jerryy
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 5:48 pm

Ми да-пуша и в домовете на непушачи. Ако случайно ме помолят да отида на терасата, на стълбищата или на майната ми...не отивам втори път там на гости. Пуша, естествено-по същия начин, по който влизам с обувки в чужд дом...И това също го имам за връх на неучтивостта-да ме помолят да си сваля обувките. Седи, бе байчо-дошла съм ти на гости-за два часа, щом си ме поканил ще ме търпиш и точка. Обувки не свалям иначе...всяка струва достатъчно за да искам да си ги показвам навсякъде Wink
oldcastle
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 6:27 pm

Малиииии температурата се покачва. scratch

styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Нед Авг 07, 2011 6:53 pm

Няма как да стане да има толерантност от към непушачите, след като пушачите демонстративно ни навират цигарите си по носа. Самия факт, че почва да има все повече ограничения за пушачите, говори кой с кого трябва да се съобразява.

До колкото за обувките и толерантноста към другите- това е въпрос на култура и възпитание Laughing

jerryy
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пон Авг 08, 2011 4:29 am

Въпроса за обувките и културата бил свързан, викаш, м?
Честно да ти кажа никъде по света не съм видяла в друга държава домакина да приканва госта да си събуе обувките пред вратата. Защото видиш ли-буля е чистила преди да дойде. Всяка, повтарям всяка една страна, в която съм имала кефа да живея етикета е такъв-обувките ти седят на краката. Сори, ама ще ида на рожден ден, ще си сложа вечерната рокля и на входа ще ми връчат пухени пантофки....моооляяя?
Колкото за пушенето...тук също има ограничения-въпроса е кой се съобразява с тях. Аз ограничения в тази насока нямам обаче. Пуши ми се в кабинета-пуша. На третия ден, след приемането на местния закон си извадих пепелника и си го сложих на бюрото. Пуша и в заведения-ако искат да им платя бутилка водка за сто и осемдесет евро ще ми направят удоволствието да ми донесат и пепелникта...защото пък мерак за карамфили от тридесет кинта подноса няма да ми дойде...така че-ако не искат да загубят-нагаждат се. И не съм само аз с това мислене.
Между другото по-нагъл човек от непушач не съм виждала да си призная.....що бе аз не му мърморя, че бъркането в ухо е невъзпитано...и що бе той ще ми мърмори, че пушенето е такова...или че било вредно. Ми като е вредно е вредно за мен-не за него.

пп Станчо-ти пък ко се биеш по главата бе?
oldcastle
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пон Авг 08, 2011 10:37 am

Аз имам решение на въпроса - никога вие двете няма да си ходите на гости. Така няма да има сблъсък на интереси. OK Едната ще си пуши на воля, другата - не. Едната ще се разхожда с обувките из къщи, другата - не. Ето че е лесно. А тук във форума, нито се усеща как някой пуши, нито се вижда че някой си е влязъл с обувките. Така че никой не пречи на никого, само си говорим за удоволствие. Съдейки по предходните постове - ебаси удоволствието. Ама всеки го разбира по различен начин. Ако това ви прави удоволствие, давайте момичета. На останалите мисля, че не, обаче. Всеки може да провокира скандал, има ли смисъл обаче. Айде лек ден и умната.

styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пон Авг 08, 2011 11:09 am

Мдааа сега вече и аз се отказвам да споря, не виждам смисъл

Бяло зайче
новак

Брой мнения : 13
Registration date : 03.08.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пон Авг 08, 2011 2:05 pm

Винаги е трудно, когато си пушач и отидеш на гости на цяла къща непушачи, но според мен при положение, че си им в къщата трябва да се съобразяваш с техните правила. Когато кажат, че можем да пушим на терасата например, просто излизаме от време на време за по цигара време и после пак на масата, не виждам нищо невъзпитано или ненормално в това даже не ми прави впечатление. Аз съм на мнение, че колкото и пристрастен пушач да си и да палиш цигара от цигара, ти си на гости, за да уважиш някой и да се разтовариш и едва ли толкова не можеш да издържиш без да си вадиш цигарата от устата, най-малкото, когато те поканят на такова гости вече имаш психическата нагласа относно пушенето.
А що се отнася до събуването на обувките съм напълно съгласна с теб Джерка, според мен това е проява на лошо възпитание от страна на домакините. Много е грозно да поканиш някой на гости и да го караш да се събува
megy
Модератор
Модератор

Брой мнения : 375
Registration date : 17.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пон Авг 08, 2011 2:28 pm

Като казах ,че не ми пука за стените имах в пред вид моя дом ,Шанка. Колкото до гостито....до сега не ми с е случвало някой да ме прати на балкона . Всеки знае до колко може да се" вмирише "една къща от цигари за 1-2 часа,Друг е въпроса ако там има малки деца или болни.Тогава от самосебе си се разбира ,че грабваш цигарката и бягаш на терасата.

http://kaperoni.alle.bg/
jerryy
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пон Авг 08, 2011 3:09 pm

oldcastle написа:
Аз имам решение на въпроса - никога вие двете няма да си ходите на гости. Така няма да има сблъсък на интереси. OK Едната ще си пуши на воля, другата - не.
Аз имам друго решение Laughing
Не виждам нищо лошо в това да се заформи спор в един форум. Никъде не е написано да не се спори, да не се изказва мнение различно от това на останалите.
Сори, ако съм ви прецакала добрия тон на форумчето. Ама захаросани приказки не винаги вървят. И това, че не съгласявам с някои неща не го намирам за неправилно, за сблъсък на интереси, за скандал или както там го нарече.
oldcastle
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пон Авг 08, 2011 4:06 pm

Съгласен. Просто ми се стори, че започна да става много тежко и сякаш отиваше на зле. Smile Никой не спира никого да си изказва мнението и да спори. Не си прецакала нищо. НЕ знаеш какви ги имаше тук преди, това нищо не е. Very Happy И започне ли се така знам вече накъде отиват нещата. Всъщност на мен не ми пречи - спорете си, но в еди момент да не стане пожар. Че и двете сте огън жени. Very Happy

CrEmBeRy
зарибен

Брой мнения : 68
Registration date : 31.07.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   Пон Авг 08, 2011 4:10 pm

Аз нямам против да ме пращат на терасата да пуша, все пак ще се наложи да вдишват дим, който сами са избрали да не дишат.

Категорично не мисля, че е проява на лошо възпитание да накарам някой да се събуе в къщата ми.Да ми тъпчат кучешки фашкии и после да мотат из дома ми.Няма как да стане просто.Виж ако живеех в някоя по-цивилизована страна, можеше и да пускам обути гости Very Happy
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли във форума пушачи?   

Има ли във форума пушачи?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next