ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Март 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» На кафе с Приятели!
Съб Фев 04, 2017 8:04 am by nikolovvd

» IQ Тест на български
Пон Яну 23, 2012 7:47 pm by ned_sexy

» Нов облик на форума
Съб Ное 19, 2011 11:25 am by silvia-73

» КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ В ТОЗИ МОМЕНТ
Съб Ное 19, 2011 11:18 am by silvia-73

Poll
Какво правите в свободното си време?
Спя...
6%
 6% [ 2 ]
Разхождам се
0%
 0% [ 0 ]
Чета книга
16%
 16% [ 5 ]
Ходя на плаж
6%
 6% [ 2 ]
Излизам с приятели
6%
 6% [ 2 ]
Вися в нета
32%
 32% [ 10 ]
Отделям това време за семейството си
10%
 10% [ 3 ]
Ходя по магазините
0%
 0% [ 0 ]
Нито едно от изброените
10%
 10% [ 3 ]
Няма да кажа, много питаш ;)
13%
 13% [ 4 ]
Общо гласове : 31
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 55, на Сря Ное 02, 2011 9:25 pm
Statistics
Имаме 222 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Мария

Нашите потребители са написали 11340 мнения in 1015 subjects
Keywords
грешниците badey КАРТИЧКИ рожден мъже клипчета живот картички диета икономисти кремове тест зрителни варна как късмети измами може kartinki happy интересни островът sofia нощен клонче качваме

Share | 

САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
pipps
шеф и кройки

Брой мнения : 1921
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Пет Апр 18, 2008 9:29 pm

Пак въпрос и най-вероятно пак с нееднозначен отговор. Човек, обаче ,нали затова е човек, за да си задава въпроси всякакви, включително и такива, на които знае предварително отговорите. Както и такива, на които, колкото и да си ги задава, абсолютен отговор няма.
Пък ние сме мъже, природата така е направила, че трябва да търчим след жените и отвреме-навреме да ги настигаме.За по-кратко или по-дълго. Защо така, не знам...?!? Понякога ми харесва, понякога не...Ама срещу природата и срещу своята природа не мога да вървя. Е, мога срещу своята и да понаправя нещо, но струва ли си да попадна в групата на гейовете ? Та смятах и смятах и реших-не, не си струва...
И като човек, взел своето решение, продължавам напред и в широките рамки на природата и в по-тесните на собствената ми природа се опитвам да успявам.За да успееш обаче, е необходимо е да формулираш цели и да ги съпоставиш с възможностите-твоите най-вече. Което и правя, и не само аз, предполагам. Основният проблем, обаче, идва тогава, когато уж всичко си преценил, всичко си обмислил, огледал си го от всички страни...и проблема и жената също...и действаш по една или друга стратегия за постигането на краткосрочни или дългосрочни такива. Да не влизам в технически детайли, на четящите тук малко или много са им ясни вариантите, надявам се.
Оказва се обаче, както обикновено, че сметките в повечето случаи излизат криви. Е, понякога лошо планиране и лоша организация, или пък супер планиране и недобра реализация ти изиграват лоша шега, но това си е част от живота, нали ? И играта...Дето се казва, ставаш отново, отърсваш глава и отново се оглеждаш, за да поемеш след повика на природата.
То малко като Наръчник взе да заприличва това, дето го пиша, ама ние мъжете имаме нужда от ясни правила, щото сме просто устроени и така и действаме. Или поне така ни се иска...
Та вървиш нанякъде, уж всичко правилно, нещата на шест, пък току цялата работа вземе, че не стане. И понеже няма как да не си зададеш въпрос от рода на...." Защо, аджеба, не става и не става, аз да не съм най-тъпия и простия и грозния,та една жена не мога да сваля...? ", особено ако имаш всички основания(проверени!!) да мислиш , че не това е причината, отиваш към теорията на вероятностите и всякакви други на пръв поглед неправдоподобни от твоя гледна точка обяснения, за да си отговориш и поне частично удовлетворение да получиш и да знаеш, че не тъпчеш напразно земята и в частност софийските тротоари.
И Еврика.....!!! Имам отговор някакъв, вършещ може би работа в част от случаите!!! Да го кажа ли...?! Ми, защото Жената е същество, силно подобно на нас мъжете, обаче без да е ясно кога и най-вече защо, пък за как да не говоря даже, поставя един или друг приоритет първо пред себе си, а после и във взаимоотношенията си с нас, по-мускулестия пол. Нарочно не използвам " по-силния", а по-мускулестия, щото силата не се изразява само с мускули-нещо, което жените май знаят доста по-добре от нас. И като зададеш въпрос на някоя жена, която е адски уверена в отговорите на какви ли не въпроси иначе, тя какво е повече-тяло или ум, и настава обърквация....Сварва ги неподготвени, разбирате ли?! Това, жена да няма отговор на въпрос на нещо...!!! Но е факт, специално на този въпрос съм сигурен,че една жена може да има има отговор не по-рано от 35-40 годишнината си, когато вече е почти без значение или поне не толкова голямо. А обърквацията е, щото една жена, като не е сигурна поне на двеста двайсет и осем процента в нещо, и става нервна. И несигурна, щото...как така тя вече не си го е задала и включила в графата " Въпроси с получени сигурни отговори ". Което си е проблем, първоначално нейн и в последствие и твой, разбира се. Щото аз не знам женски проблем, който да не стане моментално проблем и за мъжа наоколо...И щото ако запиташ мъжа за нещо, дето не е сигурен в отговора, все нещо дори и неадекватно ще ти отговори, може все пак да помисли малко преди това и може и простотия някоя да изръси, ама не се притеснява от това. Докато за жената да изглежда несигурна и неуверена си е трагедия от първа степен!
Та ето един, по-скоро няколко въпроса-какво е жената-тяло или ум? Кое е водещото и кое надделява ? И още въпроси-кое е по-важното за една жена-да бъде добра или да бъде хубава ? Или и двете по малко в зависимост от ситуацията ?
Един приятел си ги беше задал и отговорил съответно, което му даваше възможност поне донякъде да не си блъска ума върху постъпките едни или други на жените, изглеждащи нелогично на пръв поглед.Трактовката му беше, че ако ти трябва жена, ей така, без много-много да му мислиш и задълбаваш, хубавата върши работа. Ако искаш обаче човек до себе си, жената трябва да е по-скоро добра, защото, казва той, красотата е до време и ако е на първо място, когато вече я няма на мястото й остава злоба и разочарование. Което, разбира се, рефлектира и върху теб все някога. Но ако се самоопределя на първо място като добра и после хубава...това е жената, която ти трябва, за да живеете заедно, а не да живее с теб, докато на нея й отърва.
Не казвам, че комбинацията между добра и красива жена са изключващи се понятия и мисия невъзможна, далеч съм от това, но мисля, че прозрението на този мой приятел е вярно и върши някаква работа. За мъжете основно, а и на жените вероятно. Ако изобщо се замисляме за такива неща при започването на една връзка, разбира се, а не когато стане много късно да си задаваш каквито и да било въпроси.
Та какво е жената-тяло или ум по-напред и по-скоро добри, отколкото красиви жени ли да си избираме за официални или неофициални спътници в живота, са от тези въпроси, които хем имат отговор, хем за всеки е различен.Но все пак ,по-добре е да сме си го задали навреме...

Последната промяна е направена от pipps на Пет Апр 18, 2008 9:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
styllisima
Admin
Admin

Брой мнения : 2038
Registration date : 08.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Пет Апр 18, 2008 9:38 pm

Лелее как не те мързя да напишеш толкова много ....... неща scratch

http://www.bglog.net/Zdrave/
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Пет Апр 18, 2008 9:41 pm

Ми, чаках ти да ги напишеш, ама...йок Very Happy
donyso
форумец

Брой мнения : 371
Registration date : 17.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 9:40 am

"Какво е жената – тяло или ум? – Кое е водещото?" – Зависи, от гледната точка, Пиппс, от мъжа, от това което търси.........празноглава кукла, която да му поддържа имиджа или интелигентно същество, с което да има общи интереси. Рядко се среща красота и ум в едно. А и какво, в случая е красота? – Всеки по различен начин я вижда и приема. Това което е красиво за един, не е нищо особено за друг.Същото като че ли важи и за ума, не говоря за интелигетността като цяло, а като възгледи, като реакция в даден момент.
Ето и какво сподели мой приятел наскоро “ Като я видях, си казах страхотна е, кукла! – Като заговорихме, се видях в чудо. Общо взето, дори и да ме привлече с външност, после ми се вижда банална и безинтересна.” Трябва да кажа, че той съвсем не е гей или женомразец, а най – обикновен човек, който знае, че иска нещо стойностно, а не поредната авантюра.
А ако трябва аз да избирам – на първо място ще е красотата, но на душата....
Пиппс, ама и ти с тия въпроси......... “Та какво е жената-тяло или ум по-напред и по-скоро добри, отколкото красиви жени ли да си избираме за официални или неофициални спътници” – сигурна съм, че когато мъж срещне правилната, отговорите сами идват.

Ама и аз къде се бъркам в мъжки приказки............ hmm
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 6:21 pm

Немой да се секираш, то у този форум секи си вре гагата де требе и де не требеtanci А жените, незнайно що, все се мешат у мъжките приказки plezene devil , та думата ми е, че и ти не си изключение от общото правило brrr

styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 8:34 pm

Ами Пипси то този форум е и за мъже и за жени plezene Така както вие си "врете гагата" в "Хубава жена" така и ние можем да коментираме теми които са само за мъже dance

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 8:49 pm

...в хубавата жена ние си време ...други работи...
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 8:58 pm

И кво пък толкова си врете cigara

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 9:03 pm

...cigara ХАХАХА -ела да ти го кажа на ушенце...cigara OK
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 9:07 pm

Айде нема нужда, само ще се излагаш beer devil

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 9:33 pm

Права си, пред шефки се гипсирвам... geek devil tanci
donyso
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 11:23 pm

И ако се върнем на темата........ Кой още не разбра, че Пиппс избира "хубавите жени", пред умните? Нещо си вре в тях............ Very Happy lol!
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Съб Апр 19, 2008 11:27 pm

geek Дони то ясно ама Пипси май все още не го е осъзнал geek И пише ли пише да се успокоява в обартното brrr

pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Нед Апр 20, 2008 8:20 am

Шефче, ти би ли си признала, тогава, че за нищо на света не предпочиташ да си хубава, а искаш да си ОNLY умна brrr ...Ама дали ти се удава ... iznenada знае ли се, дали се знае cigara
И , за да не би да се изложиш, ела ми го прошепни...на ушенце...никой да не чуе, види и разбере,... оти тука мъжете сме все тъпунгери, а жените от красота са се скъсали Wink geek tanci
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Нед Апр 20, 2008 8:29 am

donyso написа:
И ако се върнем на темата........ Кой още не разбра, че Пиппс избира "хубавите жени", пред умните? Нещо си вре в тях............ Very Happy lol!

Първо, не сме излизали от темата/ в спора се ражда истината/ Very Happy и второ, моята жена е не само хубава и умна, но и с граматиката е перфектна cigara ...Избирал съм си я по свой образ и подобие OK I love you radost angel
donyso
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Нед Апр 20, 2008 8:33 am

Честито, Пиппс angel
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Нед Апр 20, 2008 8:39 am

Мерси, да ти се връща... Wink :bom: OK
styllisima
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   Нед Апр 20, 2008 9:18 pm

Стига се фука с твоята жена ами я дай насам та да ни засрами тук вички убавици dance с нейния интелект и хубост tenks Пък тогава може и да ти повярваме, че я имаш radost А и тя нека каже по какво е избирала теб scratch

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...   

САМО ЗА МЪЖЕ - ЖЕНАТА - ТЯЛО ИЛИ УМ...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1