ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Юни 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» На кафе с Приятели!
Съб Фев 04, 2017 8:04 am by nikolovvd

» IQ Тест на български
Пон Яну 23, 2012 7:47 pm by ned_sexy

» Нов облик на форума
Съб Ное 19, 2011 11:25 am by silvia-73

» КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ В ТОЗИ МОМЕНТ
Съб Ное 19, 2011 11:18 am by silvia-73

Poll
Какво правите в свободното си време?
Спя...
6%
 6% [ 2 ]
Разхождам се
0%
 0% [ 0 ]
Чета книга
16%
 16% [ 5 ]
Ходя на плаж
6%
 6% [ 2 ]
Излизам с приятели
6%
 6% [ 2 ]
Вися в нета
32%
 32% [ 10 ]
Отделям това време за семейството си
10%
 10% [ 3 ]
Ходя по магазините
0%
 0% [ 0 ]
Нито едно от изброените
10%
 10% [ 3 ]
Няма да кажа, много питаш ;)
13%
 13% [ 4 ]
Общо гласове : 31
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 55, на Сря Ное 02, 2011 9:25 pm
Statistics
Имаме 222 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Мария

Нашите потребители са написали 11340 мнения in 1015 subjects
Keywords
картички диета измами интересни тест живот клонче badey клипчета happy кремове КАРТИЧКИ kartinki нощен как варна островът рожден може икономисти качваме sofia мъже зрителни късмети грешниците

Share | 

ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
dona_in
бабаит на форума

Брой мнения : 550
Registration date : 14.10.2007

ПисанеЗаглавие: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Вто Фев 12, 2008 6:36 pm

КРЕЩИ МИ СЕ НЕИСТОВО...!!!!!!!!
НАПОСЛЕДЪК НЕ МОГА ДА СПЯ...,А КОГАТО СЕ СЛУЧИ СЪНУВАМ НЕЩА,КОИТО НЕ МИ ХАРЕСВАТ!
ЯДОСАНА СЪМ...ОТЧАЯНА ...ОБЕЗВЕРЕНА...КЪДЕ ИЗЧЕЗНА ДОБРОТАТА?ИСКРЕНОСТТА? Mad Mad Mad

ЗАЩО ДОБРОТО Е СГОДЕНО ЗА ЗЛОТО?

Последната промяна е направена от на Вто Фев 12, 2008 6:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pipps
шеф и кройки

Брой мнения : 1921
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Вто Фев 12, 2008 6:41 pm

До теб е, но ти не искаш да я видиш...А ако я видиш, ще я познаеш ли...Не търси външната опаковка, погледни под нея...Какво е добро и какво е зло - за едни доброто е винаги зло, за други - обратното.Всичко зависи от гледната точка...Интересно каква е твоята гледна точка!? Ако нямаш такава, продължавай да си крещиш,просто никой няма да те чуе,а ако те чуе ,няма да те разбере.
dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Вто Фев 12, 2008 8:18 pm

АБЕ,ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ЛИ ДА СИ ПОКРЕЩИ,БЕЗ НЯКОЙ ДА ГО ПОУЧАВА?

АМА-ХА!!!!!!!! ЗАТОВА ОТВОРИХ ТАЗИ ТЕМА-ЗА КРЕЩЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! И ЦЕЛТА МИ НЕ Е ДА МЕ ЧУВА НЯКОЙ!
styllisima
Admin
Admin

Брой мнения : 2038
Registration date : 08.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Вто Фев 12, 2008 10:43 pm

Доне айде да крещим cheers Аз имам много да изкрещя, днес виках много у дома и май никой не ме чу Mad Та тази тема ми идва екстра cigara

http://www.bglog.net/Zdrave/
bella
Модератор
Модератор

Брой мнения : 471
Registration date : 25.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Вто Фев 12, 2008 11:36 pm

да ,да доказано е ,че крещенето помага при насъбран стрес...даже е било препоръчително да отидеш в някоя гора,планина или поле сред природата и да викаш колкото ти глас държи хи-хи vesel vesel

шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Сря Фев 13, 2008 8:24 pm

Никой не е в състояние да предизвика в теб гняв или стрес.

Само ти можеш да го сториш чрез начина, по който възприемаш света.
boy4o
Модератор
Модератор

Брой мнения : 178
Registration date : 04.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Чет Фев 14, 2008 1:37 pm

Интересно защо светът ме кара да го възприемам по такъв начин, че не мога да не крещя?
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Пет Фев 15, 2008 10:39 pm

"dona_in"]АБЕ,ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ЛИ ДА СИ ПОКРЕЩИ,БЕЗ НЯКОЙ ДА ГО ПОУЧАВА?

АМА-ХА!!!!!!!! ЗАТОВА ОТВОРИХ ТАЗИ ТЕМА-ЗА КРЕЩЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! И ЦЕЛТА МИ НЕ Е ДА МЕ ЧУВА НЯКОЙ!

Във всеки един момент вие имате работа с интелигентни същества около вас, които са минали вашия път и го познават много добре.И те са готови да ви услужат тъй,както някой виден професор помага на своите студенти в лабораторията си. Следователно,когато вие се намирате в противоречие с живота, ще повикате на помощ едно от тия разумни същества,които са ваши приятели, но ще ги слушате!

БЕИНСА ДУНО

dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Съб Фев 16, 2008 5:27 pm

Просто на мен ми писва понякога от диващината и примитивизма наоколо,"изтрещявам",както се казва, и имам потребност да крещяяяя!

Освен това, не винаги искам да контактувам с приятелите си,искам да съм сама и да си викам! affraid affraid affraid affraid
Или да мълча...оглушително да мълча... angel
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Съб Фев 16, 2008 5:37 pm

Просто на мен ми писва понякога

E, добре, че е само ПОНЯКОГА...

приеми поздрав от ДИВАКА и ПРИМАТА PIPPS
dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Съб Фев 16, 2008 5:51 pm

Е,PIPPS,щом се припознаваш,няма да споря с теб angel

angel angel angel angel angel angel angel angel
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Съб Фев 16, 2008 9:31 pm

ОТ СЕБЕПОДОБНИ НЕ СЕ ОБИЖДАМ !!!
dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Съб Фев 16, 2008 10:33 pm

Нервите ли си изпускаш,Пипс?Аз не съм те обиждала. angel"приеми поздрав от ДИВАКА и ПРИМАТА PIPPS"
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Съб Фев 16, 2008 11:22 pm

Просто ти спестих неудобството да ми го кажеш в прав текст и затова сам си го казах...Нема лошо,налиcigara И вълкът сит, и агнето цяло.
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: теорията за еволюцията - поздрав към Дона   Съб Фев 16, 2008 11:59 pm

И понеже се припознах, хайде да ви кажа 2-3 думи за еволюционната теория.

Еволюционната теория е учение.Разработено е главно от Чарлз Дарвин и разглежда развитието на живата природа в т.ч. приматите на Донаplezene В еволюционната теория се обобщават резултатите от многовековната селекционна практита, постиженията на биологията, геологията и палеонтологията, както и наблюденията на самия сър Дарвин по време на околосветското му пътуване. Според него главните фактори на еволюцията на живите същества са изменчивостта,наследствеността и отборът /в домашни условия -изкуствен, в природата - естествен/.Та чичко Дарвин заявява, че в хода на борбата за съществуване, която протича в изменящите се условия на външната среда, живите същества преживяват и дават потомство само най- добре приспособените.Тук става дума за т.н.естествен отбор,някъде се среща като подбор,т.е. има се предвид приспособяването на организмите към средата, която ги обгражда.

OK И тъй като аз си признах без бой от къде идвам, остава хипотезата за Божествения произход на Дона, с уточнението обаче, че всеки е невинен до доказване на противнотоplezene
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: защо трябва винаги да търсим вината извън себе си   Нед Фев 17, 2008 10:00 am

Бойчо написа:

Интересно защо светът ме кара да го възприемам по такъв начин, че не мога да не крещя?

Всеки човек в живота си има както добри, относително добри, лоши и относително лоши моменти. Никой не е пощаден. Казвам "относително", тъй като в желанието си да бъдем винаги прави и недосегаеми, ние сме склонни да преувеличаваме стойността на нещата и да се самонавиваме по един или друг начин,само за да си докажем колко сме прави в случая и ето вижте ни сега колко страдаме и колко ни боли.Респективно, когато си мислим,че сме безмерно щастливи и придобиваме едно такова еуфорично самочувствие, често обаче неоснователно и без покритие!!!Щото всеки си има своето его и не му се иска някак си да се покаже в негативна светлина пред прожекторите на сцената на живота.

Хей, хора, не позволявайте самосъжалението да ви обсеби!!!!!!!!!!

Не допускайте една криворазбрана гордост да съсипе дълго градени отношения!!!!! Какво ще спечелите в случая? Нищо!

Един ден на прага на другия свят, по- добрия, ще се обърнем назад за преоценка на изминатия път и бас държа колко много от нас, да не кажа почти всички, ще съжаляваме, че сме пропуснали толкова чудесни моменти, които са ни се били предоставяли, толкова много приятели, които сме загърбили, за да докажем на егото си,че само ние сме били прави, а другият - при всички положения виновен!!!
Така че, ако държим на някого, хайде да си подадем ръце и да заровим томахавката на войната в земята, никой не е безгрешен, мой човек, един Исус Христос беше и ние хората в лицето на Юда го предадохме...Друг е въпросът,че сега не можем да го открием, просто защото не го търсим там, където трябва.

Има една приказка, че по-умният отстъпва. Аз бих я перефразирал така -отстъпва този, който обича и който в името на приятелството захвърля гордостта си и е готов да раздели хляба и сърцето си с теб!

Ето защо не виждам смисъл да се крещи. Да, съгласен съм, животът е брутален и несправедлив, но само за този, който интерпретира нещата по този начин.Хайде всички да променим гледната си точка и психологическа нагласа и да погледнем нещата откъм позитивната им страна - трудно е, не може веднага, но нека да опитаме, заедно, ръка за ръка! Какво ще загубим ли? В случая нищо. Можем само да спечелим и най-после да спрем да крещим...OK

Благодаря за вниманието.

PS виж също "Голата истина" - страхът от поражението
toni_moni
Модератор
Модератор

Брой мнения : 368
Registration date : 17.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Пон Фев 18, 2008 9:43 am

прав си , пипс, донякъде... аз съм прекалено добра и отзивчива, винаги търся доброто у хората , и винаги се намира някой , който да се подиграе с моята доброта
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Вто Фев 19, 2008 7:32 am

Хм,хмммм изчетох ви доста внимателно.....Може би сте прави,може би не си заслужава да крещим....Но понякога човек таи в сърцето си болка,негодуване,отчаяние,несъгласие....Понякога просто имаш нужда да се освободиш от излишно трупаните отрицателни емоции...И защо да не покрещим,ако не виждаме подходящия човек да споделим болката си,терзанията на душата си...Докъде бихме стигнали,ако подтискаме емоциите си?Не че аз разбирам много от тея неща,но...мълчах с години,мълчах...гледах...трупах...докато в един момент не се сринах психически....Когато виждаш,че нещо в теб умира,защо да не признаеш болката си...всички сме хора...И всички трябва да се съхраним по някакъв начин.Какво по-безобидно от крещенето?А Пиппс,колкото до:
Има една приказка, че по-умният отстъпва. Аз бих я перефразирал така -отстъпва този, който обича и който в името на приятелството захвърля гордостта си и е готов да раздели хляба и сърцето си с теб!
Ти май си голям романтик....Бих се радвала,ако около нас има повече хора с мислене като твоето,искрено се радвам,че те познавам...
Но замисли се...колко хора останаха с чисти души???Така че,нека си покрещим,нека ни олекне...
п.с. Къде са тея мъже,готови да разделят хляба и сърцето си с нас???
blaskov
форумец

Брой мнения : 286
Registration date : 22.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Вто Фев 19, 2008 8:32 am

.колко хора останаха с чисти души???Така че,нека си покрещим,нека ни олекне...
п.с. Къде са тея мъже,готови да разделят хляба и сърцето си с нас???[/quote]

не мога да разбера защо не могат да се срещнат в действителността хора с чисти души и да разделят хляба и сърцето си. В реално време само душевни изроди и негодници. Не крещя ама си псувам яко
dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Сря Фев 20, 2008 9:44 am

Не ща хляб....! angel
blaskov
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Сря Фев 20, 2008 9:49 am

dona_in написа:
Не ща хляб....! angel

аха, значи само сърчица събираш cherry devil plezene hug

Последната промяна е направена от blaskov на Сря Фев 20, 2008 9:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
pipps
шеф и кройки

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Сря Фев 20, 2008 6:29 pm

dona_in написа:
Не ща хляб....! angel

Ами яж ПАСТИ тогава...plezene

/култова реплика на Мария-Антоанета/
dona_in
бабаит на форума

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Сря Фев 20, 2008 7:03 pm

Ми аз съм преродена Мария- Антоанета queen angel plezene
stanka1979
зарибен

Брой мнения : 74
Registration date : 25.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Сря Фев 20, 2008 7:19 pm

Уффф явно ми е дошло времето и на мене да покрещя малко. Shocked
не мога да разбера защо не могат да се срещнат в действителността хора с чисти души и да разделят хляба и сърцето си. В реално време само душевни изроди и негодници. Не крещя ама си псувам яко

Бласков много си прав човече ама на кой ли му пука. affraid
blaskov
форумец

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   Чет Фев 21, 2008 6:11 am

stanka1979 написа:
Уффф явно ми е дошло времето и на мене да покрещя малко. Shocked

Бласков много си прав човече ама на кой ли му пука. affraid

сигурно защото хората от форумите само си пишат Crying or Very sad
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК   

ХАЙДЕ ДА КРЕЩИМ,ИЛИ НЕЩО КАТО ХАЙД ПАРК
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next